Відгуки про магазин
Наталія Кісіль 2026-03-22 11:19:34
Зручні, легенькі, розмір треба брати більше ніж носите , взагалі це не перша покупка моя в цьому магазині я задоволена на всі 100%, обслуговування чудове, доставка швидка, менеджер Наталя просто супер, повернусь ще думаю не раз!!!
Жанна 2026-03-17 11:37:10
Отличные кроссовки
И безупречный сервис ,особенное спасибо Наталье !)
Галина 2026-03-13 09:16:14
Купувала саме цю модель кросівок. Я у захваті від них. Дуже гарні, зручні, єдине, треба брати на розмір більше. Дуже задоволена, що вибрала ці кросівки. Подяка менеджерам за швидку доставку
Наталія Кісіль 2026-03-11 08:39:27
Чудові кеди!!! Чудовий магазин ,це друга моя покупка в цьому магазині рекомендую на 100%,особливо дякую менеджеру Наталі ,дуже швидко оформили,швидко відправили все просто супер!!!❤️
Наталія Кісіль 2026-03-11 08:35:41
Брала чоловіку дуже задоволений!!! Взагалі магазин чудовий все швидко оформили,а доставка супер!!! Менеджер Наталя просто супер!!! Рекомендую 100% цей магазин.
Ольга 2026-03-10 23:11:22
Чудовий магазин. Все чітко і швидко. Головне якісне і комфортне взуття. Щиро Вам дякую
Ольга 2026-03-26 14:37:24
5
Чудові кросівки, ввдповідають розміру. Зручні!
Швидка доставка і чудова комунікація, дякую