Обмін і повернення

Увага! До повернення приймаються тільки товари, придбані в інтернет-магазині EGOIST.UA

Акційні товари поверненню не підлягають. Акційною вважається взуття, яка продається зі знижкою або за іншими спецпредложениям.

Аналогічні товари, куплені в роздрібній мережі магазинів EGOIST, а також в інших роздрібних магазинах, до поверненню не приймаються.

Кожен Ваш вибір в EGOIST.UA - це правильний вибір. Але ми розуміємо, що Вам може щось не сподобатися - фасон, колір або розмір. Ми високо цінуємо своїх покупців і робимо все, щоб Ви отримували тільки задоволення від покупок в EGOIST.UA, саме тому ми зробили повернення таким легким.

ГАРАНТІЇ ПОВЕРНЕННЯ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ EGOIST.UA

  • 100% прозора схема повернення коштів
  • можливість вибору зручного способу повернення коштів
  • оперативне рішення будь-яких питань, пов'язаних з поверненням замовлень. Служба клієнтської підтримки працює цілодобово і без вихідних.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  • Протягом 30 днів після того, як ми отримаємо повернутий товар, Вам буде здійснено повернення грошових коштів за вирахуванням компенсації продавцю витрат на доставку. Термін зарахування коштів на Ваш рахунок залежить від термінів, встановлених внутрішнім регламентом банку.
  • Для отримання додаткової інформації, а також для розгляду претензій до якості товару в індивідуальному порядку, просимо Вас надіслати письмове звернення в сервісну службу інтернет магазину EGOIST.UA за адресою info@egoist.ua або зателефонувати за номером (044) 3646365, Просимо Вас детально викласти проблему з товаром. Ваша претензія буде розглянута протягом 5 робочих днів з моменту отримання. Ми постараємося знайти оптимальне для Вас рішення.

Увага! Всі обміни і повернення здійснюються за рахунок клієнта.
У разі порушення цієї умови, всі наступні замовлення тільки по передоплаті. Не відправляйте повернення післяплатою, інакше ми їх не зможемо забрати, тому що посилки перевіряються не на відділенні Нової Пошти.